O nas

Od wielu lat jesteśmy obecni w branży usług sprzątających. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi, wprowadzamy ekologiczne rozwiązania i zapewniamy odpowiednią higienę pracy. Oferowane przez nas usługi obejmują teren Krakowa i Warszawy.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników co bezpośrednio przekłada się na najwyższy standard oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta i powierzanych nam zleceń. Na każdym etapie mogą Państwo sprawować kontrolę z zakresu usług i wydatków. Dodatkowo, Firmy z którymi współpracujemy, mogą liczyć na naszą pomoc w nagłych sytuacjach.

Jak działamy

Misja

Zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości kompleksowe usługi sprzątające. Wprowadzamy ekologiczne rozwiązania, które sprzyjają nie tylko trosce o środowisko, ale też zapewniają odpowiednią higienę pracy i dbają o zdrowie pracowników. Jesteśmy nastawieni na budowanie długofalowych relacji biznesowych.

Wizja

Jesteśmy nastawieni na stały rozwój firmy. Dążymy do tego, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie efektywności, a przez to zaspokajały bieżące i przyszłe potrzeby Klientów. Wysoka jakość, ekologiczne rozwiązania i dbałość o higienę pracy obsługiwanych firm to elementy, które powinny decydować o wyborze naszych usług.

Cel

Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i udowodnienie, że oferowane usługi spełnią oczekiwania dotyczące wysokiej jakości w zakresie czystości. Jako nowoczesna firma dbamy, aby każde zlecenie było perfekcyjnie i terminowo wykonane. Staramy się aby usługi kojarzyły się klientowi z profesjonalizmem oraz pełnym zaangażowaniem pracowników.

TCS w liczbach

230
Zatrudnionych pracowników
140000
Sprzątanych codziennie
83
Zadowolonych klientów
100 %
Ekologicznych rozwiązań

Dlaczego my

1

Indywidualne podejście

Dbając o indywidualne potrzeby Klienta umożliwiamy naszym partnerom biznesowym wgląd w zakres oferty i możliwość jej kształtowania na dowolnym etapie trwania współpracy.

2

Wysoka jakość usług

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie jakości i efektywności, dzięki czemu zaspokajamy bieżące i przyszłe potrzeby naszych Klientów.

3

Doświadczony personel

Wykwalifikowani i zaufani pracownicy gwarantują nie tylko profesjonalne wykonanie usług, ale także bezpieczeństwo dóbr materialnych Klienta.

4

Bezpieczne środki czystości

Zapewniamy proekologiczne rozwiązania, działamy na atestowanym sprzęcie oraz stosujemy wyłącznie biodegradowalne produkty.

5

Komfort i wygoda

Dostosowujemy się do indywidualnego trybu przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi tak, aby nie kolidowały
z funkcjonowaniem danej firmy.

6

Solidne referencje

Doskonała organizacja pracy, sumiennie i terminowo wykonane zlecenia zostały potwierdzone referencjami od naszych partnerów biznesowych.

Certyfikat ISO 14001:2015

Top Cleaning Service od grudnia 2021 roku posiada Certyfikat ISO 14001:2015.

ISO 14001:2015 to powszechnie uznawana międzynarodowa norma, która określa wymagania, jakie powinna spełnić firma aby skutecznie zarządzać czynnikami mającymi wpływ na środowisko. Zawiera wytyczne dotyczące ustalania zasad i procedur, które w rezultacie gwarantują lepszą efektywność środowiskową zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Norma ta pomaga w sposób ciągły kontrolować aspekty środowiskowe i minimalizować ich negatywne działanie. Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normą ISO 14001:2015 wiąże się nie tylko ze zmniejszeniem negatywnych skutków oddziaływania firmy na środowisko, ale również powoduje zwiększenie wydajności zachodzących procesów, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów.