1

Kompania Piwowarska

Firma Top Clearing Service jest odpowiedzialna za codzienne sprzątanie i utrzymanie w czystości naszego biura o powierzchni 3300 m². Świadczy dla nas również usługę dziennego serwisu kawowego "Coffee Lady".

Współpraca z firmą Top Cleaning Service przebiega bez zastrzeżeń. Prace wykonywane są terminowo i sumiennie z należytą dbałością i starannością.

Z przyjemnością polecamy usługi tej firmy.

2

Link 4

Niniejszym listem udzielamy referencji firmie Top Cleaning Service, która świadczy dla nas usługi kompleksowego utrzymania czystości biura w zakresie stałego serwisu sprzątającego, serwisu dziennego i kawowego. Usługi Sprzątania biura są realizowane w Warszawie i Poznaniu o łącznej powierzchni 4.443 m². Firma znakomicie wywiązuje się z powierzonych im zadań. Posiada stały wykwalifikowany personel oraz profesjonalny sprzęt. Polecamy firmę Top Cleaning Service wszystkim przyszłym klientom ceniącym sobie ład i porządek.

3

Neo-Świat

Od ponad czterech lat korzystamy z usług firmy TOP CLEARING SERVICE w zakresie stałego serwisu sprzątającego naszego biura przy ul. Puławskiej w Warszawie.
W okresie tym powierzyliśmy firmie Top Cleaning Service zadania w zakresie doczyszczania obiektów przez nas remontowanych z przeznaczeniem pod odbiór inwestorski na terenie całego kraju. Głównie są to banki, takie jak: Deutsche Bank, Nordea Bank, PBH , Fundusze Inwestycyjne i wiele różnych podobnej dziedzinie. Jednocześnie realizowaliśmy duże obiekty biurowo - administracyjne np. w Budynku Warsaw Financial Center, Budynku Sienna Center, Budynku Warsaw Towers oraz mieszkania klientów indywidualnych.
W trakcie realizacji poszczególnych inwestycji pracownicy wykazują się doskonałymi umiejętnościami koordynacyjnymi jak również nienaganną dyscypliną wewnętrzną i nadzorem nad jakością świadczonych usług. Firma z powierzonych zadań wywiązuje się z należytą starannością prezentując najwyższy poziom przygotowania zawodowego. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm świadczonych usług, dyspozycyjność i szybkość reagowania na bieżące potrzeby. Kierownictwo firmy wykazuje dużą elastyczność dostosowując się do naszych wysokich oczekiwań.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecił firmę Top Cleaning Service innym jej potencjalnym klientom.